چهارشنبه ٠١ آذر ١٣٩٦ - 

1 2
 
صفحه اصلي > اخبار معاونت 
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

توسط معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی؛

از واحدهای غذایی برگزیده تقدیر شد

 به مناسبت گرامیداشت روز جهانی غذا مدیر عاملان و مسئولان فنی واحدهای منتخب غذایی در معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی حضور یافته و در مورد مشکلات پیش روی صنعت غذا و چاره اندیشی برای حل مشکلات هم اندیشی نمودند.

در ابتدای مراسم مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی معاونت غذا ودارو ضمن معرفی اجمالی واحدهای تولیدی در خصوص شاخص‌های انتخابی واحدهای تولیدی از قبیل GMP مناسب، اجرای صحیح نشانگرهای رنگی تغذیه ای، اجرای برنامه های عملیاتی و انطباق محصولات تولیدی در نمونه برداری ادواری توضیحاتی ارائه نمودند.
دکتر «امیر حسین میرکریمی» با توصیه به مسئولین واحدهای برگزیده غذایی ادامه دادند: در حفظ و ارتقاء واحدهای تولیدی از نظر شرایط زیر ساختی، ایمنی و بهداشتی تلاش نموده و نسبت به اجرای امور اداری مربوط به اخذ نشان ایمنی و سلامت اقدام کنند.

 

 

 

 

در ادامه مراسم مدیران عامل واحدهای نمونه و مسئولین فنی منتخب در خصوص مشکلات موجود در صنعت غذا توضیحاتی ارائه نموده و خواستار همفکری برای حل مشکلات در این صنعت شدند.

 

 

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی صحبتهای خود را با اشاره به وضعیت صنعت غذا در کشور و لزوم تعامل بین دستگاه ها برای بهتر کردن کیفیت آغاز کرد.
دکتر «فرزاد پیرویان» ادامه داد: خوشبختانه صنعت غذای کشور اکنون قابلیت رقابت در بازارهای بین المللی را دارد و این موفقیت بزرگی ست که امیدواریم ادامه داشته باشد.
 

 

 

وی همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی در صنعت غذا را امر مهمی برشمرد و با ابراز خرسندی ادامه داد: در صنعت غذا برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش فراوانی شده است و خوشبختانه به نتایج خوبی دست پیدا کرده ایم و امیدوارم این تلاش و موفقیت به سایر حوزه ها نیز انتقال یابد. 
در پایان مراسم با اهدای جوایزی به عنوان یادبود از واحدهای نمونه غذایی تقدیر و تشکر به عمل آمد. 
 

 

 گالری تصاویر

 


١٣:٣٧ - شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٠٤٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٧خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - خيابان وليعصر- روبرو پارك ساعي-خيابان آبشار-پلاك47-معاونت غذا و دارو
تلفن : 84248 - 021
پست الکترونیک : fdo@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.