جمعه ١٥ اسفند ١٣٩٩ - 
1 2
 
صفحه اصلي > اخبار معاونت 
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

دومین جشنواره «بیمارستان بهره‌ور» ۲۸ بهمن ماه برگزار می شود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از برگزاری «دومین جشنواره بیمارستان بهره‌ور» با محوریت مدیریت هوشمند بیماری کرونا در روز سه‌شنبه مورخ ۲۸بهمن به منظور معرفی و تجلیل از دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مدیریت بحران کرونا خبر داد.

دکتر محمود خدادوست در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اظهار کرد: در این جشنواره از اقدامات برجسته و دستاوردهای مجموعه بیمارستان‌های دانشگاه تقدیر می شود.

وی افزود: در نظر است تا تلاش‌های همکاران ارجمند در بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از ابتدای همه‌گیری کرونا ارج نهاده شود و گوشه‌ای از دستاوردهای دانشگاه در این زمینه معرفی شود.

دکتر خدادوست تاکید کرد: «دومین جشنواره بیمارستان بهره‌ور» بستری برای تبادل تجربیات و یادگیری و هم‌اندیشی در زمینه مدیریت کرونا در سطح دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نظام سلامت کشور خواهد بود.

از نسل پنجم سامانه مدیریت هوشمند بیمارستانی رونمایی می شود

وی همچنین از رونمایی از نسل پنجم سامانه مدیریت هوشمند بیمارستانی (HIM)در این جشنواره خبر داد و گفت: در نسل پنجم سامانه هوشمند بیمارستانی بر افزایش کاربردپذیری و قابلیت‌های سامانه تمرکز بیشتری شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه محورهای این جشنواره بر بیماری کرونا متمرکز است، تعامل و جلب رضایت‌گیرندگان خدمات در همه‌گیری کرونا، حفظ و ارتقای کیفیت مراقبت و درمان مبتلایان کرونا، جلب مشارکت و تعامل موثر با خیرین سلامت، مدیریت اثربخش دارو و لوازم پزشکی در همه‌گیری کرونا، تداوم آموزش بالینی موثر در همه‌گیری کرونا، انجام پژوهش‌های کاربردی در همه‌گیری کرونا، بهره‌گیری از خدمات الکترونیکی در همه‌گیری کرونا، مدیریت بهینه منابع و مصارف در همه‌گیری کرونا و معرفی ابتکارات و تجربیات بیمارستان‌ها در مدیریت کرونا را از اصلی ترین محورهای این جشنواره عنوان کرد.

دکتر خدادوست یادآور شد: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی سرآمد کشور از آغاز همه‌گیری کرونا در حوزه پیشگیری، تشخیص و درمان بیماران و ارائه خدمات سلامت به مردم استان تهران پیشتاز بوده است.

وی ادامه داد: در زمینه مدیریت بحران کرونا با توجه به گستره جغرافیایی و جمعیتی تحت پوشش دانشگاه در حوزه ارایه خدمات بهداشتی و درمانی مسئولیت بزرگی بر عهده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قرار داشته است.

 دکتر خدادوست تاکید کرد: مراکز بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بسیج کردن تمام ظرفیت‌های موجود، در کنار سایر ارکان نظام سلامت در راستای حفظ سلامت جامعه و درمان مبتلایان به بیماری کرونا، ماموریت خود را به بهترین روش ممکن محقق کرده و بارها مورد تقدیر مقامات کشوری قرار گرفته‌اند.  


١٤:٢٤ - شنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٩    /    عدد : ١٠١٨٢٢    /    تعداد نمایش : ٧٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - خيابان وليعصر- روبرو پارك ساعي-خيابان آبشار-پلاك47-معاونت غذا و دارو
کدپستی : 1434743397
تلفن : 84248 - 021
پست الکترونیک : fdo@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.